bieglidzbark19

IV Bieg Majowy - Lidzbarska 5-tka i 10-tka. Lidzbark Welski 1.05.2019

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Rafał ŚwierczyńskiMężczyźni(41-50lat)5km
KB LECH RYPINRypin
2.Mariusz BanasiakMężczyźni(41-50lat)10km
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowo
3.Marek ŻurowskiMężczyźni(41-50lat)10km
KobyłkaKobyłka
4.Izabela RzeszutkoKobiety(41-50lat)5km
niezrzeszonaLIDZBARK
5.Marcin WodzyńskiMężczyźni(31-40lat)5km
Jw3537Lidzbark
6.MARCIN SZRAMKAMężczyźni(31-40lat)5km
BRAKLidzbark
7.Przemysław DramińskiMężczyźni(31-40lat)10km
Grill u WojtasaKownaty-Borowe
8.Katarzyna WiśniewskaKobiety(41-50lat)5km
IndywidualistkaWarszawa
9.Aleksander SendzickiMężczyźni(16-30lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWO
10.JOANNA PETRYKOWSKAKobiety(31-40lat)5km
RYBNO
11.Dariusz PytlikMężczyźni(51-60lat)5km
SAINT- GOBAIN SQUADDąbrowa Górnicza
12.Wojciech KordalskiMężczyźni(31-40lat)10km
Lubię wracać do LidzbarkaNowa Iwiczna
13.Olga BłachKobiety(31-40lat)5km
brakSzczytno
14.Artur WilamowskiMężczyźni(31-40lat)5km
LidzbarkLidzbark
15.Ewelina PiotrowskaKobiety(31-40lat)10km
zawodnik indywidualnyGrazawy
16.wioletta łukaszewskaKobiety(31-40lat)5km
mosirlidzbark
17.Paweł CzubaMężczyźni(41-50lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
18.Tomasz LipskiMężczyźni(31-40lat)5km
Saint-Gobain SquadDąbrowa górnicza
19.Karina GołaśKobiety(41-50lat)5km
LidzbarkLidzbark
20.Mateusz KopczynskiMężczyźni(16-30lat)10km
M4T30Brodnica
21.Gabriel Łukaszewski Mężczyźni(31-40lat)10km
Biegam U KOLESINowe Grodziczno
22.Sławomir KarczewskiMężczyźni(51-60lat)5km
niezrzeszonyDziałdowo
23.ANDRZEJ CZEPEKMężczyźni(41-50lat)10km
KURZĘTNIK BIEGANOWE MIASTO LUBAWSKIE
24.Radosław Lucjan SelkeMężczyźni(31-40lat)5km
UKS MTE MilanówekMilanówek
25.Mirosław MejkaMężczyźni(51-60lat)5km
BrakNowe Miasto Lubawskie
26.Marcin BaranowskiMężczyźni(16-30lat)10km
brakLidzbark
27.Agnieszka KaliszKobiety(31-40lat)5km
Wrota MazurLidzbark
28.Dawid ZomkowskiMężczyźni(16-30lat)5km
.Wylazłowo
29.Piort SzczepaniakMężczyźni(51-60lat)5km
Są WolniejsiOlsztyn
30.Dominik WillenbergMężczyźni(16-30lat)10km
Łysy AniołIłowo
31.Edyta BorkowskaKobiety(16-30lat)10km
Ciechanów
32.Damian DąbkowskiMężczyźni(16-30lat)10km
BrakCiechanów
33.Mariusz DembowskiMężczyźni(31-40lat)10km
H+H PolskaLidzbark
34.Sylwia KinastKobiety(16-30lat)5km
Kinast TeamDZIAŁDOWO
35.Adam RochMężczyźni(31-40lat)10km
36.Ewa RzepkaKobiety(41-50lat)5km
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
37.Andrzej RzepkaMężczyźni(41-50lat)5km
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
38.Miłosz GuzowskiMężczyźni(31-40lat)10km
DwukołyIłowo-Osada
39.Łukasz BartnickiMężczyźni(31-40lat)10km
Jw3537Brodnica
40.Artur ZAJĄCZKOWSKIMężczyźni(41-50lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWO
41.Wioletta FalbaKobiety(41-50lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
42.Dariusz SójkaMężczyźni(31-40lat)5km
UzdowoUzdowo
43.Mirosław SarnowskiMężczyźni(31-40lat)5km
BrodnicaBrodnica
44.Marzanna NąćKobiety(31-40lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
45.Tomasz NąćMężczyźni(31-40lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
46.Łukasz MarulskiMężczyźni(16-30lat)5km
- Lidzbark
47.Dariusz GrochowskiMężczyźni(51-60lat)5km
British HouseDziałdowo
48.Karolina SzrullKobiety(31-40lat)10km
Grążawy
49.Jacek WilamowskiMężczyźni(51-60lat)10km
Team KopećLidzbark Warmiński
50.Włodzimierz PuchałaMężczyźni(51-60lat)10km
KS PrzaśnikPrzasnysz
51.Waldemar WarcabaMężczyźni(41-50lat)10km
onemanclubOstróda
52.Igor OlszewskiMężczyźni(16-30lat)5km
Lazy Pandas Running TeamLidzbark
53.Małgorzata SochackaKobiety(41-50lat)10km
:-)Lidzbark
54.Paweł PawlakMężczyźni(41-50lat)10km
-Działdowo
55.Przemysław GajewskiMężczyźni(31-40lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
56.Piotr SzczepańskiMężczyźni(16-30lat)5km
Torpeda RożentalIława
57.Kacper JarząbMężczyźni(16-30lat)5km
Chelsea Londyn Nowa Wieś
58.Zbigniew PawlakMężczyźni(41-50lat)10km
--DZIAŁDOWO
59.Tomasz KuźniarskiMężczyźni(16-30lat)5km
.Brodnica
60.Dominik BarskiMężczyźni(16-30lat)10km
IłowoIłowo
61.Marcin TomczakMężczyźni(31-40lat)5km
nie ma klubuCiechanów
62.Marcin Wyrostkiewicz Mężczyźni(31-40lat)10km
Lidzbark
63.Sławomir KaczmarskiMężczyźni(51-60lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
64.Krzysztof BartnickiMężczyźni(31-40lat)5km
Kurzętnik BiegaKurzętnik
65.Mariusz StańczakMężczyźni(41-50lat)10km
RunFoRRestChojnowo
66.Jarosław OlszewskiMężczyźni(31-40lat)5km
18 batalion powietrznodesantowyKozy
67.Mariusz BrodzińskiMężczyźni(41-50lat)10km
samindruk brodnicabartniczka
68.Natalia SiegKobiety(16-30lat)5km
-Lidzbark
69.Wawrzyniec SzejkoMężczyźni(61+)10km
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanów
70.Kuba GrabowskiMężczyźni(16-30lat)5km
LidzbarkLidzbark
71.Paweł KopaczelMężczyźni(31-40lat)5km
Mężczyźni(31-40lat)10km
Rybno
72.Martyna PokojskaKobiety(16-30lat)10km
-ŻABINY
73.Dawid SzymanskiMężczyźni(16-30lat)5km
BrakBrodnica
74.Zbigniew GiżyńskiMężczyźni(41-50lat)5km
Stare Dłutowo
75.Robert SzynkowskiMężczyźni(41-50lat)5km
nie zrzeszonykarbowo
76.Rafał WojciechowskiMężczyźni(31-40lat)10km
kojexIłowo-Osada
77.Michalina WojciechowskaKobiety(31-40lat)10km
-/-/-/-/Iłowo-Osada
78.Zenon SzrullMężczyźni(31-40lat)5km
Grążawy
79.Arkadiusz KaliszMężczyźni(41-50lat)10km
Wrota MazurLidzbark
80.Błażej ŻarczyńskiMężczyźni(31-40lat)10km
Biegam u KolesiUzdowo
81.Justyna PiątekKobiety(16-30lat)10km
-Gdańsk
82.Natalia DawidczykKobiety(16-30lat)10km
-Nidzica
83.Jacek SulkowskiMężczyźni(31-40lat)10km
Ślęzak TeamTraczyska
84.AGNIESZKA KOWALSKAKobiety(31-40lat)5km
DZIAŁDOWODZIAŁDOWO
85.Rafał KołakowskiMężczyźni(41-50lat)5km
DziałdowoDziałdowo
86.Zdzisław BaranMężczyźni(61+)10km
BRN TeamBartniczka
87.Donata AngerKobiety(16-30lat)10km
-Lidzbark
88.Mateusz BurzackiMężczyźni(16-30lat)5km
-Lidzbark
89.Wiesław BurzackiMężczyźni(61+)5km
-Lidzbark
90.Angelika GrochowskaKobiety(16-30lat)10km
niezrzeszonyLidzbark
91.Radosław ŁuczakMężczyźni(31-40lat)5km
ParkRun ToruńToruń
92.Dariusz RudnickiMężczyźni(31-40lat)10km
brakPogórze
93.Monika WiśniewskaKobiety(41-50lat)5km
PartizanyLidzbark
94.Mariusz NowakMężczyźni(41-50lat)5km
PartizanyIwanowice
95.Artur SzustakMężczyźni(41-50lat)5km
Ząbki
96.Justyna SzustakKobiety(31-40lat)5km
Biegam Bo Lubię ZąbkiZąbki
97.Joanna GrabowskaKobiety(41-50lat)5km
SPC/KM UMK ToruńToruń
98.Patryk ŁokucijewskiMężczyźni(16-30lat)5km
Babillonia BabieniecGdańsk
99.Łukasz PydynkowskiMężczyźni(16-30lat)5km
KS Kowalkowski Fight Club DziałdowoDziałdowo
100.Edmund SteckiewiczMężczyźni(41-50lat)10km
KB Lech RypinRypin
101.Krzysztof WasielewskiMężczyźni(31-40lat)5km
Mężczyźni(31-40lat)10km
Biegam U KOLESI Rybno
102.Sylwester KasprowiczMężczyźni(16-30lat)5km
1989Rybno
103.Bogusław WodzyńskiMężczyźni(51-60lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
104.Rafał GóreckiMężczyźni(41-50lat)10km
LKS Olymp BłonieLeszno
105.Teresa KamińskaKobiety(41-50lat)10km
Teresa biegaMiesiączkowo
106.Leon MederskiMężczyźni(61+)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
107.ANDRZEJ RĘBOWSKIMężczyźni(41-50lat)10km
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWO
108.Robert FlorczakMężczyźni(41-50lat)5km
brakLidzbark
109.Robert KowalczykKobiety(31-40lat)10km
brakWarszawa